סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design | 5 מגמות בעיצוב ותכנון משרדים - סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design
4302
rtl,single,single-post,postid-4302,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,

5 מגמות בעיצוב ותכנון משרדים

 

5 מגמות בעיצוב ותכנון משרדים

פורסם על ידי סטודיו ארוקוקו בקטגוריית ארוקוקו לעסקים, כללי, משרדים 09 ספטמבר 2014

משרדים בבירור השתנו במשך 50 השנים האחרונות (צפו במספר פרקים של מד מן וזה יהיה די ברור). עם זאת, גם ב-10 השנים האחרונות צפינו בהתפתחות בכל הנוגע לשטחי משרדים ולחברות הנודדות לעבר סביבת עבודה יותר פתוחה ותקשורתית. משרדים שתוכננו בשנת 2014 חייבים לשקף את צרכי העובדים ולעורר שיתוף פעולה, גמישות, ניידות ועוד.

להלן מגמות עיצוב המשרד הגדולות שהחלו ב2014 ונמשיך לראותן גם ב 2015 -

  • שטחים פתוחים : קיוביקלז או בשמם העברי "תא משרדי" הם נחלת העבר. כעת המגמה היא הנדידה במרחב הפתוח תחת "ברית האלומיניום" שמעניק לעובדים מרחב לנוע ולעבוד היכן שרוצים. אזורי טרקלין המכילים מקומות ישיבה הם מגמת עיצוב המאפשר שיתוף פעולה. גם קירות ותאי עבודה נמוכים מטפחים סביבת צוות. ישנה אפשרות גם לפזר שולחנות "שאינם בתפקיד" בין חללי עבודה שמאפשרים לעובדים להיפגש ולשתף פעולה באופן ספונטני.
קיוביקלז דור ההמשך

קיוביקלז דור ההמשך. קרדיט תמונה: Pinterest

  • ניידות:  משרדים הפכו עם השנים לדינמים יותר ולכן דרושה גם התאמה בחללים עצמם. כיסאות עם גלגלים קיימים ברוב המשרדים, אך לאחרונה נראה כי כל מה שיציב ואינו בר     תנועה הופך להיות פופולרי. העובדים של היום מודעים יותר להשפעות הבריאותיות של ישיבה ממושכת, ומכאן הדגש על כסאות ארגונומיים לעובדים בכל הרמות הדורשים לקום  משולחן ולא לנוע תוך ישיבה.
ניידות ברגליים זה השחור החדש

ניידות ברגליים זה השחור החדש. קרדיט תמונה: Pinterest

  • מביאים את החוץ פנימה: אנשים עובדים טוב יותר כאשר הם לא מרגישים כאילו הם כלואים כל היום במקום אחד מה שדורש בעיצוב הרבה ירק וצמחים, כמו גם גישה למרפסת או גג
  • להיות בפנים להרגיש בחוץ
להיות בפנים להרגיש בחוץ. קרדיט תמונה: Pinterest
חדר אוכל שאולי גם עוזר לך לחלום על חופש מהעבודה. קרדיט תמונה: Pinterest
אל תפחדו להשתולל עם הצבעים. קרדיט תמונה: Pinterest

מ