סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design | לכל פתח שירות פתרון עיצובי - סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design
3118
rtl,single,single-post,postid-3118,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,

לכל פתח שירות פתרון עיצובי

 

לכל פתח שירות פתרון עיצובי

פורסם על ידי סטודיו ארוקוקו בקטגוריית טיפים עיצוביים, כללי 28 יולי 2013

זהו, נגמר השיפוץ החלומי שלכם! המרדפים האינסופיים אחרי כל הצעת מחיר, קבלת החלטה על גוון וצבע, מריבות זוגיות והכל מתכנס לרגע אחד בו אתה מקבל את המפתח ומשחרר רווחת אנחה בתענוג שזה נגמר… ואז אתה שומע צרחות של האישה המגיעות מכיוון האמבטיה. אתה מתחיל לצעוד בצעדים כבדים ומזיעים ומנסה לדמיין מה הקבלן פספס ואיך אתה מתכוון להתקשר אליו עכשיו ושיתקן את זה במיידי ו… ואז האישה עומדת מולך חמורת סבר ושואלת מה זה המכסה האפור והמכוער הזה שעל הרצפה, שהורס לה את כל הלוק המדליק שהיא מנסה כבר 3 חודשים לתת לאמבטיה החדשה שלהם?

אז כן, המכסה האפור או הכסוף והמכוער הזה הוא בעיה. לא משנה כמה כסף תשקיעו בריצוף ואגב לא רק בחדרי אמבטיה אלא גם בחצר ,בגינה, בגג ובמרפסת הוא תמיד יופיע שם במלוא כיעורו.

אז מה עושים?

קופסת ניקוז בלוק של אריחי ריצוף

להלן פתרון אלגנטי לקופסת ניקוז, המוכרת גם בשם קופסת ביקורת הישנה, שהיא בעצם עשויה מאריחי הריצוף של רצפת המקלחון. מדובר בקופסה המהווה פתרון נהדר, אסתטי ומעוצב להפליא היוצרת מראה חלק ושלם.

ניתן למצוא באלמוג – פתרונות אומנותיים לעיצוב האמבט ובשם טוב – קידוחיים אומנותיים

העלויות עבור העבודה נעות בין 400-500 ש"ח

קופסת ניקוז בלוק של אריחי ריצוף, שם טוב – קידוחיים אומנותיים

מתוך גלריית העבודות של שם טוב – קידוחיים אומנותיים

מכסה מעוצב או קופסת ניקוז מעוצבת

אם ריצפתם את הרצפות גוון חלק כדאי שתכירו את ה'מכסה'. המכסה הוא פיתרון מעוצב למכסה בקרת המים בחדרי אמבט, מטבחים, חדרי שירות ובכלל שעוצב על ידי המעצבת טיבה ליבנה עבור המותג טיבה דיזיין. סדרת ה'מכסה' כולה מיוצרת בישראל, בגודל אחיד וסטנדרטי ועשויה פלסטיק. הצבעים המעטרים את המכסה עמידים בפני כל חומרי הניקוי לרבות אקונומיקה. כחלק מהסדרה ניתן למצוא גם את קופסת הניקוז במגוון רחב של עיצובים.

 ניתן לרכישה אונליין בחנות במרמלדה מרקט, עלות המכסה 60 ₪.

מתוך קולקציית סדרת ה'מיכסה'

מתוך קולקציית סדרת ה'מכסה'

תעלת ניקוז למקלחון

תעלת הניקוז פותרת את הבעיה האסתטית ומחליפה את אותם מכסי ניקוז העגולים והכסופים. יתרון נוסף להם והוא שנוח יותר לגרוף מים אל תוך תעלות ניקוז כאשר מנקים את הבית מאשר לתוך מכסה צר ועגול. חשוב לדעת כי לתעלת ניקוז גם חסרונות. לרוב תעלת ניקוז הינה גדולה יחסית ועל כן גם היא פוגעת במרקם האחיד של רצפת המקלחון. בנוסף חיתוך הרצפות סביב התעלת ניקוז יוצר מצב שנוצרים שברים בקצה האריחים ובמקרה של ריצוף בהיר המראה אינו אסתטי. בנוסף, בשל גודלה של התעלה עלול להצטבר בה לכלוך רב שעלול להוביל לריחות לא נעימים בחדר האמבטיה.

תעלת ניקוז למקלחון מתוך קטלוג של פלסאון בסדרת מוצרים בשם showerline

מתוך קטלוג של פלסאון בסדרת מוצרים בשם showerline