סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design | טרנדים בעולם הפרקט - סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design
4018
rtl,single,single-post,postid-4018,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,

טרנדים בעולם הפרקט

 

טרנדים בעולם הפרקט

פורסם על ידי סטודיו ארוקוקו בקטגוריית זירת הטרנדים, כללי 03 דצמבר 2013

הפרקט קיים בנוף הבתים הישראלים כבר שנים רבות, אך נדמה שלאחרונה הוא תופס יותר ויותר תאוצה וכי לפחות רצפות החדרים בכל דירה חדשה מתלבשות בפרקטים כאיזושהי חובה בסיסית מוסרית. במקרה בו כל הבית לובש פרקט מדובר כבר במהלך שיש בו יותר say עיצובי וכן פרקטיות רלוונטית לבעלי הבית. גם במשרדים רבים ואפילו מוסדות ציבור מתחיל להיחשף הפרקט יותר ויותר.

 יחד עם שינוי בחשיבה שלנו המייצגת בראש ובראשונה את השינוי שחל לטובה בעולם עיצוב הפנים בישראל, נראה כי אנו כמו ישראלים טובים שמאמצים אלמנט והולכים איתו עד הסוף מתחילים לעשות את ההבחנה הנחוצה בין הטקסטורות והצבעים השונים של מבחר הפרקטים הקיימים בשוק.

הבאנו בפניכם מידע על הטרנדים החמים בתחום הפרקט:

המראה הכפרי

מראות הפרקטים מתחלקים בין אלו עם המראה החמים לדוגמא בעלי מראה העץ האותנטי לאלו עם המראה הקריר. קשת הגוונים רחבה ונעה בין צהוב בהיר ועדין לבין חום כהה ועשיר. הטקסטורה הבולטת היא טקסטורת עץ על כל המשתמע מכך לרבות הטבעות עיניים וקווי המתאר של הגזע. המראה הכפרי המתקבל מתאים לא רק לכפר אלא גם לבית עירוני המבקש ליצור חמימות לאווירת החלל.

פרקט "חם" מתוך קטלוג מודי

פרקט "חם" מתוך קטלוג מודי > סטודיו ארוקוקו ARococo

 רוצים לדעת איך נכון לארגן את פינת העבודה בבית? לחצו כאן

פרקט פולימרי

כשמדברים על פרקט פולימרי מדברים על פרקט בעל עמידות גבוהה מאד בפני שריטות וחבלות המשרת נאמנה את בעליו במשך שנים. הפרקט עמיד באופן יחסי בפני מים ומאפשר שטיפה ללא חשש כמו כן הוא בעל אקוסטיקה גבוהה ובעל ציפוי כנגד החלקה. מגוון הצבעים והטקסטורות הוא רב ועל כן מאפשר עיצוב נוח וחיי מוצר ארוכים.

פרקט פולימרי

פרקט פולימרי

 פרקט עץ במראה אבן

אחד הטרנדים החמים הוא פרקט במראה אבן שלרוב נעשה בו שימוש בריצוף הסלון וזאת בעזרת אריחי פרקט בגווני אפור עד שחור עם טקסטורה המשווה לו מראה אבן.

את הפרקט הייחודי הזה כמו דגמים נוספים ניתן למצוא בחנויות הפרקטים המובחרות המעלות ארצה מדי עונה את המגמות העיצוביות האחרונות בתחום

פרקט "אבן" מתוך קטלוג מודי

פרקט "אבן" מתוך קטלוג מודי

טיפים לתחזוקה נכונה של פרקט:

אחד מהאויבים המרים של הפרקט הוא המים. לכן מומלץ לא לשפוך כמות גדולה של מים ישירות על הפרקט. מומלץ לבודד את רגלי הריהוט בעזרת מגני גומי או לבד. בריהוט נייד, כדאי להרכיב גלגלי גומי על הרגליים.

את הפרקט יש לנקות בעזרת מטלית לחה בלבד. אסור לנקות את הפרקט בעזרת חומרים כימיים – אקונומיקה ו/או חומצות ניקוי למיניהן. ניקוי והברקת רצפת פרקט ייעשו אך עם חומרים מיוחדים לפרקט הנמכרים ברשתות השיווק.

הירשמו לניוזלטר החודשי של סטודיו ארוקוקו