סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design | טיפים לאחסון נכון במשרדים - סטודיו ארוקוקו | ARococo Interior Design
4509
rtl,single,single-post,postid-4509,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,

טיפים לאחסון נכון במשרדים

 

טיפים לאחסון נכון במשרדים

פורסם על ידי סטודיו ארוקוקו בקטגוריית ארוקוקו לעסקים, כללי, משרדים 29 נובמבר 2014

נכון שככל שהדיגיטל הולך ותופס תאוצה בחיינו החל ממחשבים ועד ניידים וענני אחסון כאלו ואחרים כל נושא הניירת במשרד הולך ומצטמצם, אך עדיין רובנו אוגרים ומתמודדים מדי יום לפחות עם נייר אחד או שניים לפחות שאנחנו תוהים מה לעשות איתם. אז במקום להתכחש למצב ולהכניס את הנייר מתחת לערימה קיימת ולהיתקל בו שוב למחרת בבוקר וכן הלאה רצוי לשמור על סדר ומרחב עבודה מאורגן.

כמובן שאותו סדר מתחיל מרצון שלנו, אך באותה נשימה המשרד בו אנו עובדים אמור לספק לנו את הבסיס כדי לקיים סביבה מסודרת יותר.

כדי לעסוק בפתרון הבעיה עלינו להבין תחילה מהם צרכי האחסון הפרטניים במשרד וכך נוכל לחשוב בצורה יותר נוחה ופרקטית על פתרונות דרך עיצוב בחדשנות טכנולוגית, אסתטיקה, אמירה אופנתית, וכן ניצול המרחב באופן אופטימלי. תכנון מקדים יעזור ביצירת אחסון נכון, יקל על ההתמצאות במשרד ויסייע בשמירה פשוטה על הסדר באופן רציף.

ההשפעה של חזות משרד מסודר ומאורגן משפיעה ישירות על העובדים, הלקוחות ואנשים אחרים שנכנסים למשרד תוך ספיגה של אווירת ההקפדה הקיימת בו.

מחפש משרד לאדריכלות פנים לעיצוב המשרד הבא שלך? צור קשר כאן

השלבים לתכנון אחסון נכון:

  1. ערכו תחקיר לגבי פריטים הדורשים אחסון במשרד
  2. נסו להבין את דרישות והצרכים הקבועים והמשתנים של עובדי המשרד
  3. סווגו את אותן דרישות לפי זמינות של פריטים הדורשים אחסון בהישג יד לבין אלו שפחות נגישים.
  4. חשוב שמודולריות תהיה קיימת בכל פתרונות האחסון שנרצה כלומר, גם אם מדובר ביחידת מדפים, שידה, שולחן או ארונות כל אלו צריכים לאפשר הזזה, הארכה, הקטנה, העמדה שונה וניוד.
  5. מבחן הנגיעה הוא קריטי בתכנון שהרי כדי להצליח במשימה של סדר וארגון רצוי שבאווירה היומיומית הציוד החיוני לנו נמצא בהושטת זרוע מכם. אם אתם רצים מדי במשרד כדאי לחשוב על סידור יעיל יותר.

אסתטיקה ואחסון הן לא מילים מנוגדות אלא להיפך, הן חייבות להיות משולבות ולעבוד יחדיו. האחריות שלנו היא לשמור על הקפדה פרקטית ברמת האיכות והאפשרויות ובמקביל לשלב בחירות חומר מתאימות החל מחומר,צורה, סגנון והצבע כך שארונות אחסון לא חייבים להיות אנמיים כפי שנתקלים לרוב במשרדים.

חשוב מאוד להקפיד על שילוב מראה כבד וקליל כאחד בעזרת פתרונות אחסון נכונים. לדוגמא לצד שולחן מנהלים כבד ומאחורי כסא משרדי שחור רצוי להוסיף אמירה עם צבע וזאת באמצעות הוספת מיכלי אחסון פלסטיים צבעוניים למראה מעודכן, סלסילות קש וראטן קלועות לאחסון ניירת ליצירת תחושת טבע כפרית, תיבות מתכת כסופות יתרמו לאווירת משרד מתועשת והי-טקית, וקופסאות בחיפוי עור יעטפו את מתחם המשרד בתחושה יותר יוקרתית ורשמית.

שילוב גלגלים ברהיטים שמטרתם אחסון, נותן חזות דינמית וצעירה יותר. ניוד מתאים לצרכים שונים בהתאם לקונספט עבודה קצבי. מערכות אחסון על גלגלים יכולות לשמש לא רק עובדים באופן אישי, אלא גם לאחסון של מכונת צילום ניידת, ערימות נייר, אביזרים משרדיים או כל מערך אחסון ואבזור דרוש – ולהוות עמדות עבודה ואחסון ניידות.

טיפים לאחסון נכון במשרדים  > סטודיו ארוקוקו ARococo

(מתוך Pinterest)